CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

 

 

Počátky naší společnosti spadají do roku 1996, tedy do roku založení výrobní společnosti Servis Climax a. s. V té době začala být stínicí technika na vzestupu a zákazníci začali vnímat stínění jako důležitou součást svého bydlení. Climax se tedy začal specializovat na výrobu kvalitních produktů stínění jak domácností, tak i jiných objektů. Jeho cílem byla tvorba kvalitních výrobků a hledal pro ně prodejní kanál. Takový kanál, který by znal dokonale jejich výrobky a nabídl konečným zákazníkům prvotřídní služby spojené s prodejem a montáží nejen na Vsetínsku, ale také v rámci jiných regionů.

 

Sílící požadavky klientů po dodávkách kvalitní stínicí techniky včetně dodávky s montáží, byli základním impulsem ke vzniku naší společnosti.

 

Proklima stínící technika s. r. o. jako taková byla zapsána do obchodního rejstříku v prosinci 2005. Tímto zápisem se transformovala z pobočky Servis Climax, a. s. do její dceřiné společnosti. Nyní představuje firmu zcela samostatnou. Naše produktové portfolio se během let rozrostlo na několik desítek druhů produktů s dalšími mnoha variantami barevného a montážního provedení. Nabízíme nejen výrobky značky Servis Climax a. s., ale i dalších společností jako je rakouská Leha nebo firma Bematech. V roce 2021 jsme rozšířili sortiment o garážová vrata od společnosti Hörmann. Kromě maloobchodní činnosti nabízíme i možnost velkoobchodní spolupráce s odběrateli a pozáruční servis výrobků značky Servis Climax, a. s.

 

Za dobu trvání společnosti jsme se postarali o více než 2 milióny oken. Máme zkušenosti se zastíněním prakticky jakýchkoliv typů prostor od rodinných domů, zimních zahrad až po velké kancelářské i obchodní komplexy. Díky dlouholeté zkušenosti s prodejem a montáží žaluzií, markýz, pergol a dalších druhů stínící techniky jsme získali cenné znalosti. Typy stínění, možnosti provedení a široké spektrum barev si můžete prohlédnout na našich showroomech. Technické poradenství vám poskytne náš zkušený personál.

 

 

milníky společnosti

 
2021
2020
2020
2016
2015
2012
2009
2007
2006
2003
 

2021

Založení dceřinné společnosti - Proklima servisní s. r. o.

Pozáruční servis výrobků značky Servis Climax a. s.

 
 
 
 
 
 

PROKLIMA stínící technika, s.r.o.

Vrchlického 1306/5a

150 00 Praha 5

Tel.: 733 697 871

objednavky@proklima.cz

 
 

Kontaktní linka je Vám k dispozici v pracovní dny mezi 8 - 15 hod.

facebook   youtube   instagram

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.

 

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Reakci na zaslané dotazy/poptávky odesíláme do sedmi pracovních dní

 

Rychlý kontakt

 

  +420 733 697 871
     
  objednavky@proklima.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT